Karty pracy

Na naszej stronie Szkolenia Specjalni znajdziesz wiele starannie opracowanych materiałów, które sprawdzą się podczas pracy z dziećmi w różnym wieku i o różnych potrzebach edukacyjnych. Szczególnie polecamy karty pracy, które powstają w atrakcyjnych dla uczniów tematach (Wielkanoc, wiosna, zima, Dzień Kota, rodzina, emocje) i ułatwiają rozwój grafomotoryki czy przeprowadzanie zajęć rewalidacyjnych. Poszczególne opracowania są również dopasowane do naszych teczek dla pedagogów specjalnych, które pozwalają na sprawne tworzenie programów lekcji i angażowanie dzieci do nauki i rozwoju emocjonalnego. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kart pracy?

Proponowane w naszym sklepie materiały wyróżniają się niską ceną i wysoką jakością wykonania. Są dostępne w formacie PDF, co oznacza, że możesz je drukować nieskończenie wiele razy lub wykorzystać na tabletach. Rewalidacyjne karty pracy powstały we współpracy z profesjonalistami z dziedziny edukacji specjalnej, dzięki czemu zawierają kreatywne i ciekawe ćwiczenia dostosowane do możliwości dzieci w różnym wieku, a także do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Oferujemy produkty z takich kategorii jak Wielkanoc karty pracy, a także wiosna, emocje czy grafomotoryka. Do ich najważniejszych zalet należą:

– wszechstronność zastosowania — można je wykorzystać zarówno podczas zajęć grupowych, jak i w trakcie indywidualnej pracy z uczniem lub jako praca domowa,
– kreatywne i różnorodne tematyki — e-book Wiosna karty pracy, a także Wielkanoc czy emocje urozmaicają prowadzone lekcje, z kolei aktualne tematy zachęcają dzieci do wzięcia udziału w dyskusjach. Oferujemy również materiały rewalidacyjne i dotyczące grafomotoryki,
– dostosowanie do różnych etapów zaawansowania i potrzeb uczniów,
– wsparcie dla nauczycieli i pedagogów specjalnych — szablony Grafomotoryka karty pracy, a także e-booki rewalidacyjne i dotyczące emocji to gotowe materiały edukacyjne, które ułatwiają przygotowanie atrakcyjnych i wartościowych zajęć.

W sklepie Szkolenia Specjalni oferujemy produkty, które wyróżniają się starannym wykonaniem. Wszystkie szablony są atrakcyjne wizualnie i kolorowe, co zachęca dzieci do aktywnego uczestniczenia w lekcjach. Niezależnie od wybranej tematyki (Wielkanoc, wiosna, grafomotoryka czy emocje) karty pracy rozwijają kreatywność i uczą pisania oraz malowania, wspierając zdolności wzrokowe i motoryczne młodych ludzi.

Jak wykorzystać karty pracy podczas pracy z dziećmi?

Przygotowane przez nas materiały rewalidacyjne i edukacyjne pozwalają na tworzenie wielu scenariuszy lekcji i na dostosowanie zajęć do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Karty pracy dotyczące emocji świetnie sprawdzą się podczas nauki nazywania i wyrażania własnych uczuć. Ćwiczenia z zakresu grafomotoryki to dodatkowe wsparcie podczas rozwijania koordynacji wzrokowo-ruchowej. Z kolei Wielkanoc czy wiosna zachęcą młodych ludzi do skupienia się na poszczególnych zadaniach nawet wtedy, gdy rozprasza je ciepła, słoneczna pogoda. Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty!