Organizacja zajęć. Pedagog specjalny

Organizacja zajęć. Pedagog specjalny

5_generatory
23
wrz, 2022

ADRESACI: Zainteresowani nauczyciele pedagodzy specjalni, dyrektorzy, wychowawcy  pracujący w przedszkolach, poradniach,  szkołach ogólnodostępnych.

CEL: Celem szkolenia jest wyposażenie uczestnika w wiedzę dotyczącą organizowania zajęć pedagoga specjalnego.

ZAGADNIENIA:

1. Zajęcia rewalidacyjne. Propozycja ćwiczeń i dobre praktyki.
2. Zajęcia organizowane w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Propozycja ćwiczeń i dobre praktyki.
3. Generatory do tworzenia kart pracy.

4. Dziennik pedagoga specjalnego..

TECZKĘ PEDAGOGA SPECJALNEGO. CZĘŚĆ 2 kupisz TUTAJ

Więcej o PEDAGOGU SPECJALNYM dowiesz się TUTAJ i  TUTAJ

 

 

Program kursu

  • 1 Section
  • 1 Lesson
  • 180 Days
Rozwiń wszystkie sekcjeZwiń wszystkie sekcje

Szkolenia Specjalni

Wykorzystujemy ciasteczka do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.

Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.

Informacja o tym, w jaki sposób Google przetwarza dane, znajdują się tutaj.